26 Ağustos 2010 Perşembe

Jimcarreyspor


Yetenek , Zeka ve İnanç değerleri yüksek olmasına rağmen özgün olamayan bir halk olarak biz ; oyuncularımızı bile bu yöne teşvik eder vaziyete geldik.

Hayran kitlesi hayli geniş olan Jim Carrey gibi olmak en kolay yol olmaya başladığı için bundan yıllar önce bu yolu seçen bu bu işin önünü açan Alp Kırşan bir ara Türkiye'de hayli başarısız ve bir versiyonu çekline "Jackass" isimli garip programın yaratıcısı Johnny Knoxville gibi bir eda , bir hal - tavır içinde yaşıyordu. Şu an bu Knowville modası geçti ama film sahnelerinde bile gördüğümüz gibi Jim Carrey sevdası devam ediyor. Sevda olur , devam eder ama ben bir Jim Carrey hayranı olarak bir gün bile Ace Ventura gibi davranmadım. ( iyi fikir esasında )

Tüm bunlar bir kabus gibi devam ederken ve biz alışmışken bu sefer n'oldu ? Bu sefer daha bir çakma model olarak Hayrettin Karaoğuz türedi adeta. Tip desen tip , oyunculuk desen oyunculuk. Peki kardeşim nedir bu Jimcarreyspor ?Hayır abi tiplere bak , çeşit çeşit Jim Carrey. Tövbe yarabbim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya bir şey yazıyorsun , küfür falan olmazsa seviniyorum.