11 Nisan 2012 Çarşamba

S.O.Syal Madya


* İçip içip Twitter'da hastag üretiyorsunuz.

* "Benim yaptığım en iyisidir" egosu bi bitemedi mna koyim. Sırf bunun yüzünden insanlar kendilerini değerlendiremiyor , herkes kendisine yaldızlı 5 (beş) veriyor.

* "Tünele girdim sesin gelmiyor"

* Facebook Instagram'ı satın aldı. Yemin ediyorum çocuk gibi oldu bu Facebook , terbiyesizlik yani.

* Zaten Instagram başlı başına bir gariplik. Memlekette fotoğraf sanatı yıllardır yerlerde sürünüyordu şimdi fotoğrafçıdan geçilmiyor. Bi de instagram'ın Android platformuna çıkışı var ki evlere şenlik. Vay efendim artık Instagram da amele kaynayacakmış. Sanırsın Instagram'da kontlar düşesler fink atıyordu.

* Facebook'ta 2500 arkadaşı olan Berkcan olunca normal , Mahmut'un 10000 fanı olunca oouuuv !

* Formspring ilk başta çok güzeldi , çok eğlenceliydi. Sonra bi grup var hani , her türlü internet projesinin afedersin ebesini zken , heh işte onlar oraya da musallat olup bir projeyi daha ergenlerin acımasız ellerine bıraktı. Yani sen git geyiğini yap , istiyorsan ciddi ciddi fikir danışacağın bir şey di mi ? Bana geçen gün birisi "şeyin kıllımı" diye sormuş. Hayır soruya cevap vermesine verirsin sorun o da değil ama soru ekini birleşik yazıp soru işareti koymaya gerek bile duymayan adam cevabı beğenirse gelip seni zker bile.

* Youtube'a ne zaman girsem konu bir şekilde birilerinin memelerine , birilerinin frikiklerine geliyor. Geçen gün Mesut Özil frikik yazıp arattım Hadise'nin donunun gözüktüğü videoya ulaştım. En sonunda ben de yıldım ve artık direkt Hadise frikik diye giriyorum mevzuya , ne olacaksa olsun.

* Fourquare'de benim kadar eğlenen başka bir insan evladı daha olamaz. Yeri geliyor "İsmet Badem Kuruyemiş" diye mekan açıyorum , an geliyor "Burkina Faso Konsolosluğu" yaratıp vize işlemlerini geç hallettiklerine dair bilgi veriyorum.

* "Beni  takip edeni ben de takip ederim" diyenin gözümde İsmail Yk'dan zerre farkı yoktur.

* Aklımda çok çılgın bir Twitter projesi var. Bütün fenomenleri toplayıp "hacı herkes getirebildiği kadar takipçisini getirsin" diycem , gidip bi mekana oturucaz. Bakalım orada da fenomenin her söylediğini RT edip "haklısına bi , çok doğru abi" diyecekler mi ?

* "Hakan Taşıyan sarhoşluğu"

* Görüşürüz çocuklar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya bir şey yazıyorsun , küfür falan olmazsa seviniyorum.