26 Şubat 2012 Pazar

Daha Fazla

* Bazen hiç izlemediğin bir dizinin gözüne ilişen sahnesinde bir hatıra gizlenir.Yıllar sonra o hiç izlemediğin diziyi özlersin , aslında o hatıraya selam verme şeklidir bu zihninin.

* Otobüs yolculuklarını çok sevdiğimi hep söylerim , yazmışlığım da pektir. Peki neden ? Çünkü otobüs karada gider , benim istediğim yerde inip yoluma devam edebileceğim bir doğrultuda yani.
Ayrıca mola yerlerinde durur çayını içersin. Üstelik hayatının en programlı ve matematik dolu dakikaları eşliğinde ; "çayı x dakikada içsem tuvalete y dakika kalır"

* Yeri gelmişken kirlenmek güzel değildir , bence reklamlara inanmayın.

* Ahşap mobilyaları olan , televizyonun en tüplü ve oturma odasında durduğu evleri özlerim sık sık. Modern insan olarak yaşam alanlarımız da berbatlaşıyor zira.

* Kadın kendini koruyabilen , geliştirebilen ve özünü eleştirebilendir. Öyle kadına canınızı rahatlıklıkla teslim edebilirsiniz ; durmuş bir kalbi maratona sokacaktır ziyadesiyle.

* Uzaylı diye bir şey yoktur , Hollywood vardır.

* Uzaylı demişken ; mısır piramitleri hakkında çok güzel bir belgesel izledim. Youtube'da ve türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

* Şu hayatta bir insanın yapabileceği en ikinci ahmakça şey insanların düşüncelerine göre yaşamaktır. En ahmahça şey ise sırf bu duruma muhalefet etmek uğruna gurursuzca yaşamaktır.

* İyi şeylerin karşılığı ya geç gelir ya da gelmez. Bunu bilerek iyi bir insan olmanız lazım.

* Bugün bitince yarın olur , en ilginç mucizelerden birisi bu.

* İlginç bir şey olursa haber verin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya bir şey yazıyorsun , küfür falan olmazsa seviniyorum.